"W szyciu nie chodzi wcale o perfekcję.Szyjemy wyłącznie z miłości(...)Ręczne szycie nigdy nie jest idealne.Wykonują je ludzie, a nie maszyny"
"Lato w Zatoce Aniołów" Barbara Freethy

Obserwatorzy

niedziela, 12 sierpnia 2012

Okładka

Uszyłam wreszcie okładke na zeszyt. Chodziło mi po głowie od jakiegoś czasu, wczoraj byłam w realu i kpiłam brulion za całe 2 zeta i postanowiłam, że spróbuje. Niestety materiał miałam troche za gruby ale nie jest zle, jak na pierwszy raz i to po nocy. Aplikacje też naszywała pierwszy raz w życiu!!!! Aplikacja jest wypukła, wypchana watoliną, okładka w dwóch kolorach, pod spodem taki brąz jak na ciastku. Tutek znalazłam o tu "Czary Mary z materiału" i na pewno nie jest to ostatni tutek, z którego będe się uczyła.
jestem dziś taka nie teges, może winna jest pogoda, wyjątkowo paskudna....Jutro mamy iść do skansenu ale zobaczymy co nam rano pogoda zgotuje...oby nie padało...jakoś na upały już nie licze w tym roku, zresztą są to ostatnie podrygi wolnego czasu u mnie. Więc fajnie jakby pogoda dopisała.... Zamierzam poszyć okładki np. na pamiętnik więc zapraszam ;-)

2 komentarze:

Dziękuje za poświęcony czas :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...